KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7908316
nr 790 8316
Akvarell
Ester Låftman, blomster, signerad a tergo 1939, 26x17
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 november 2012
kl 19:35:32
12/11 18:08:35
200 kr
12/11 18:26:54